Якісне постійне світло стає доступнішим - огляд, перші тести.

Ярек Фото

Привіт. Цього разу торкнутися теми світла ідею подала публікація Аніти Вострикової «Студійні спалахи для зйомок» (вибачте  в перекладі), опублікованої тут на Фотопоиск. Одразу скажу, що у своїй практиці я прихильник виключно постійного світла, хоча рік за роком фобії стосовно імпульсного світла потроху розвіюються. Та все ж переконанням не зраджую і за останніх 5 років пройшов велику школу і практику з вибором світлового обладнання для студійних потреб потреб. Та час не стоїть на місці і те що п’ять років було просто фантастикою і вершиною усіх мрій та сподівань, сьогодні – стає доступним як по ціні так і по вартості.

Сьогодні хотілося б поговорити про прилад, який по співвідношенню ціна, якість та функціонал мабуть лідер серед собі подібних. Це led ліхтар типу «студійний моноблок» Godox sl60w. Насправді давно хотілося потримати цей гаджет у руках і зрозуміти на що він вартий і чи варто витрачати на нього кошти. Після того як перший прилад з’явився у нас на студії, через короткий проміжок часу зрозуміли що потрібна пара. Отож запрошую у блог студії ЯрекФОТО де детально ділюся перевагами та недоліками цього приладу. Там будемо говорити про особливості моноблоків як таких, про якість світла та його характеристики. Ну і зрештою про те де і як можна придбати цю техніку.

Насправді з останнім моментом у нас виникли труднощі через зміни українського законодавства, отож про особливості покупок з-за кордону станом на 2020 рік також можна прочитати в окремій публікації.

Ну і такий анонс-висновок. Загалом Godox sl60w не ідеал і має низку недоліків, проте ключові моменти у нього на висоті. Йдеться про якість світла і потужність. Хоча прилад позиціонується як відео-світло, в умовах фотостудії він демонструє дуже хороші результати.

Прочитати про постійне світло і зокрема Godox sl60w (а також переглянути відеоогляд) можна тут:

https://yarekfoto.co.ua/fotorubryky/fotostudio/monoblok-godox-sl60w/

ТАКЖЕ ВАМ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО