Незважаючи на те, що ультрафіолетова зйомка відома давно, далеко не всі фотографи вирішуються спробувати себе на цьому напрямку. По-перше, через те, що це важко і дорого. По-друге, багато незрозумілого, і по-третє, досить темна і «брудна» робота. Однак результати іноді перевершують навіть найсміливіші очікування!

Реєстрация на сайті фотошколи ►

На жаль око людини здатне бачити тільки «видиме» випромінювання, тому воно так і називається. Однак, в світі навколо нас є й інші випромінювання, основним джерелом яких є Сонце. Наприклад ультрафіолетове. Одного разу зазирнувши за межі «дозволеного» видимого спектру, стає неможливим не хотіти бачити цю абсолютно нереальну красу знову і знову! Існує багато технік ультрафіолетової зйомки. Наші світлодіодні панелі зробленим по абсолютно новим технологіям, не тільки змушують яскраво світитися флуоресцентні фарби, а й дають достатньо світла. Нам не доведеться знімати в повній темряві, задирати ІСО і боротися з шевелёнкой. Така техніка дозволяє робити класні флуоресцентні УФ-знімки навіть на телефон!

Два образи від відомого майстра УФ-боді-арту не залишать вас байдужими! Майстер-клас розрахований як на досвідчених, так і на початківців фотографів. Все налаштуємо, розповімо і покажемо, у Вас все вийде!

📸 Так! Ультрафіолет малює надзвичайні портрети. Для посилення ефекту потрібно буде лише збільшити ISO, оскільки потужність цього світла досить низька. Вручну встановіть для початку чутливість ISO 1600, а потім зробіть ряд тестових кадрів, переглянувши результати на екрані камери та зробивши необхідні поправки в налаштуваннях.

📸 Щоб додати ще більше кольорів, ми будемо розмальовувати модель нетоксичними флуоресцентними фарбами.  Косметична глина теж світиться на УФ. Тож моделі перед зйомкою таку маску краще не робити, інакше на портреті висвітяться пори. А от розвести косметичну глину, нанести на обличчя і тіло малюнки "а-ля індєєц" або в африканському стилі і почекати, коли вона підсохне і дасть тріщини - буде цікавий ефект. В глину спокійно можна домішувать ті ж флуоресцентні фарби.

📸 У нас три УФ лампи. Тож ви будете працювати на «нормальних» витримках, яких буде достатньо щоб не використовувати штатив і не просити свою модель стояти нерухомо. Чим ближче ми розташуємо лампи до моделі, тим більший ефект світіння.

📸 Ми почнімо з того, що вимкнемо освітлення у студії, щоб забезпечити повну темряву, зробити пробні знімки, знайти найкращу експозицію.

📸 Знімаючи, обов’язково сфокусуйтеся на очах моделі. Якщо ваша камера довго намагається знайти фокус, використовуйте маленький ліхтарик, щоб м’яко висвітлити обличчя моделі!

📸 Наша УФ-фотосесія не повинна починатися і закінчуватися портретами. Дуже весело виявляти властивості предметів побуту, які оживають під ультрафіолетовим світлом. Як от наприклад, тоніки, що містять хінін, випромінюють УФ дуже яскраво.

ТАКЖЕ ВАМ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО