Кредити онлайн на банківську карту в МФО України | CreditHub

Credit Hub

Кожен день з нашою допомогою люди вирішують термінові фінансові проблеми, оформляючи вигідні мікропозики без збору документів, стояння в чергах і нескінченного дозвону до автовідповідача в банках. У нас є конкретна мета - змінити ринок споживчого кредитування в Україні, зробивши його максимально прозорим, простим і зручним для клієнтів.

Кредит в мфо

ми простіше
Кілька років ми розробляли скорингові алгоритми, щоб гарантувати кращі мікропозики. Весь процес отримання позики гранично простий і займає мінімум часу.

Нові МФО  - видають гроші на карту без перевірок кредитної історії. Допоможуть тим у кого були проблеми по виплатам по кредиту

Всіх МФО - сформований список усіх мікрофінансових організацій, що займаються видачею онлайн кредитів на банківську карту на території України

Кредит через банк ід - автореєстрація в МФО, за допомогою технології BankID всі дані для оформлення кредиту надасть Ваш банк.


Отримання мікропозик повністю реалізується онлайн: від заповнення анкети до отримання коштів. Суму позики можна отримати на банківський рахунок та на картку. Саме тому нас вибирають, коли мова йде про те, де краще взяти мікропозик.


ми швидше
Ми розуміємо, що саме тоді, коли вам в терміновому порядку потрібні гроші, у вас немає часу ні на поїздку в банк, ні на болісний процес збору документів, ні на тривале очікування рішення з банку.

Сервіс онлайн-кредитування входить в трійку найбільших українських компаній короткострокових позик. Надаючи якісні, конкурентні послуги, ми хочемо підвищити довіру громадян до мікрофінансовим організаціям і сприяти розвитку російського ринку кредитування.

 

Все МФО пропонують отримати гроші, коли в банку велика ймовірність відмови. Ми склали список найкращих і найбільших МКК, що видають мікрокредити . Ви легко знайдете організації, що пропонують оформити перший займ безкоштовно, що працюють цілодобово. У переліку є і ті, які пропонують свої послуги цілодобово. Вказані виключно мікрофінансові організації, що пройшли сертифікацію.

Пропонує список МФО, в яких мікропозик можна отримати:

 • без відсотків;
 • з фіксованим тарифом;
 • з поганою кредитною історією і боргами за іншими кредитами.


Як вибрати МФО?

Список всіх МФО України досить великий. Практично всі установи не цікавить, на що буде витрачено сума. Тому гроші можна використовувати для покупки товарів, ремонту автомобіля або квартири, повернення боргів або погашення позики.

При виборі акцентуйте увагу на:

 • способи повернення боргу;
 • відсотки і порядок їх нарахування;
 • можливість отримання готівкою або на картку;
 • перелік необхідних документів.


Список мікрофінансових організацій можна побудувати за рейтингом. При його складанні враховуються фінансові показники, відгуки та умови. Всі солідні МКК мають свій офіційний сайт, на якому можна отримати детальну інформацію про діючі пропозиції. Відвідайте його, щоб зрозуміти про особливості роботи організації.

Для зручності вибору ми склали зручний пошук МФО зі списком організацій на мапі. Є можливість ранжувати і так, щоб бачити спочатку список нових МФО. Такі установи часто пропонують більш вигідні умови для складання клієнтської бази. Скористайтеся калькулятором для порівняння МФО і розрахунку відсотків за позикою .

Як оформити позику в МФО?

Вказати потрібно:

 • особисті дані;
 • номер та серію паспорта;
 • адреса постійної реєстрації;
 • номер телефону.

Подати дані можна відразу в кілька установ для можливості вибору найвигіднішого варіанту.

ТАКЖЕ ВАМ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО