ДЛЯ ДЕТЕЙ ВИП ПРОЕКТ МИНИ КОРОЛЕВА ГЛЯНЦА

Шановні батьки, можливо, наступна інформація саме для Вас. Ви зацікавились відкриттям кастингу на VIP-проект «МІНІ- Королева глянцю» від журналу APRIORI! 10 грудня 2017 року відбудеться грандіозна подія у м.Києві.

Очевидно, що дитина, отримавши професійну фотосесію у стилі  “LittleBlackDressfromCoCoChanel” із зачіскою та аксесуарами у стилі 40-х років, публікацію фото кожної з учасниць на сторінках глянцевого журналу APRIORI,  буде в захваті.  В свою чергу переможниця отримає сертифікат-нагороду «МІНІ-Королева глянцю» та публікацію своїх фото на розвороті!!!! Зрозуміло, для всіх учасників буде фуршет, відео BackStage та подарунки від наших партнерів.
Звідси якщо Ви візьмете участь у проекті, Ви отримаєте день зйомок, спілкування, драйву та позитивних емоцій, які назавжди залишаться у Вашому серці і запам’ятаються на все життя Вашим красуням.

Оскільки Ви бажаєте побачити свою красуню в новому шикарному образі та запам’ятати цей день назавжди, надійшліть заявку зараз в особисті повідомлення або на e-mail: manager_apriori@email.ua
у форматі:

-ПІБ майбутньої МІНІ – Королеви глянцю

-Дата народження

-Зріст 

-Довжина волосся

-Параметри

-Місто проживання

-Контактний номер телефону (батьків)

-Посилання на сторінку в соц.мережі (якщо має)

- 3-5 фото красуні

ТАКЖЕ ВАМ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО