Lviv Fashion Week весна/літо 2016

Львівський Тиждень Моди – це проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Lviv Fashion Week орієнтований на виявлення і підтримку молодих дизайнерів та водночас надає якісний подіум для демонстрації колекцій відомим брендам.

Метою проекту є створення у Львові конкурентоздатного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою, сприяння розвитку легкої промисловості, основною ідеєю – підтримка молодих дизайнерів і українських брендів ready-to-wear.

Львівський Тиждень Моди проводиться у Львові з 2008 двічі на рік, навесні та восени. Сьогодні це одна з наймасштабніших модних подій в Східній Європі, яка щосезону приймає понад 12 000 відвідувачів. Географія учасників охоплює різні регіони України і включає Польщу, Білорусь, Грузію, Вірменію, Угорщину, Хорватію, Словенію, Латвію, Естонію, Францію, Італію, Іспанію, Ізраїль, Лівію.

Lviv Fashion Week пропонує дизайнерам різні варіанти представлення: подіумні покази основного розкладу та OFF schedule, презентації, шоуруми, конкурс молодих дизайнерів САБОТАЖ, презентації аксесуарів. Покази та презентації щосезону супроводжуються лекціями експертів fashion-індустрії, благодійними та арт-проектами. Крім основної локації Міжнародного аеропорту "Львів" ім.Данила Галицького, події Lviv Fashion Week відбуваються на різноманітних локаціях центру міста, з метою привернення уваги міжнародних гостей і львів’ян до знакових місць Львова.

Нинішній Lviv Fashion Week SS 2016 відбудеться у таких локаціях:

Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького (новий термінал) / вул. Любінська, 168 - основна локація Lviv Fashion Week

Ринок зброї під Арсеналом. club / вул. Підвальна, 5

Astoria Hotel / вул. Городоцька, 15

Торгова галерея "Опера Пасаж", Леополіс-хол / пр. Свободи, 27

George Hotel / пл. Міцкевича, 1.

Сторінка у Фейсбуці


Где

Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького

Когда

29 октября - 1 ноября, 10:00

Адрес

вул. Любінська, 168

Телефон:+38 (032) 229-81-12

ТАКЖЕ ВАМ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО